Seminář ICT ve výrobě

05.4.2018 - 05.4.2018

Zvyšování produktivity a snižování nákladů jsou klíčové prvky pro udržení konkurenceschopnosti firem. Tento seminář má za cíl ukázat, jak je možno těchto cílů dosáhnout v moderních výrobních systémech nasazením pokročilých softwarových řešení.

Přijměte pozvání na odborný seminář „ICT ve výrobě“, který pořádá ČVUT v Praze, Fakulta strojní, RCMT v rámci řešení projektu NUCLEI ve spolupráci s Technologickou platformou strojírenské výrobní techniky, Společností pro obráběcí stroje a Českomoravskou společností pro automatizaci. Program semináře naleznete zde.

Kdy: čtvrtek 5. 4. 2018 od 9.00 hod.
Místo konání: ČVUT v Praze, Fakulta strojní, Horská 3, Praha 2, posluchárna č. 136
Účast na semináři je zdarma.

K účasti se prosím registrujte formulářem do úterý 3. 4. 2018 e-mailem na adrese M.Slancova@rcmt.cvut.cz

Kapacita je omezena na 80 účastníků včetně přednášejících, termín registrace proto určuje prioritu účasti, pokud by bylo více zájemců, než je disponibilních míst v sále. Pokud pojedete vozem, pak můžete využít placené parkování před budovou a v přilehlých ulicích.

Seminář NUCLEI