Výzkumné centrum pro strojírenskou techniku a technologii

Lidé abecedně

Lidé od písmena V

logo

| Valkovič Ráchel

Projektové řízení
Tel.: 221 990 940 | Mobil: 731 682 239 | Email: R.Valkovic@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Vavruška Petr

Technologie
Tel.: 221 990 928 | Mobil: 731 681 326 | Email: P.Vavruska@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Vlk Bořivoj

Provoz strojů
Tel.: 221 990 981 | Email: B.Vlk@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Votruba Vojtěch

Provoz strojů
Tel.: 221 990 987 | Mobil: 737 075 463 | Email: V.Votruba@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Vrba Pavel

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 950 | Mobil: 734 360 552 | Email: P.Vrba@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Vršanský Petr

Projektové řízení
Tel.: 224 359 961 | Mobil: 731 628 551 | Email: P.Vrsansky@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
© VCSVTT 2019
Kruhy
Technologie třískového obrábění Laserové technologie Řídicí a pohonová technika Vývoj strojů a elementů Zkoušení a diagnostika strojů Automatizace výrobních zařízení Programování CNC strojů