Výzkumné centrum pro strojírenskou techniku a technologii

Lidé abecedně

Lidé od písmena P

logo

| Patočka Karel

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 968 | Mobil: 776 077 594 | Email: K.Patocka@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Pelikánová Hana

Sekretariát
Tel.: 221 990 909 | Mobil: 605 205 922 | Email: H.Mudra@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Perlácová Tereza

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 983 | Mobil: 605 205 912 | Email: T.Perlacova@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Pešice Matěj

Technologie
Tel.: 221 990 905 | Email: M.Pesice@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Petráček Petr

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 970 | Mobil: 605 205 920 | Email: P.Petracek@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Petrášová Tereza

Vývoj strojů
Tel.: 221 990 912 | Email: T.Petrasova@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Poláček Miloš

Provoz strojů
Email: M.Polacek@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
logo

| Přindová Simona

Sekretariát
Tel.: 221 990 964 | Mobil: 605 205 924 | Email: S.Prindova@rcmt.cvut.cz |
Detail osoby
© VCSVTT 2019
Kruhy
Technologie třískového obrábění Laserové technologie Řídicí a pohonová technika Vývoj strojů a elementů Zkoušení a diagnostika strojů Automatizace výrobních zařízení Programování CNC strojů